Kviečiame į Vokiečių kalbos dienų „Ö kaip vokiškai?“ renginius!

Kviečiame į Vokiečių kalbos dienų „Ö kaip vokiškai?“ renginius!

Pirmą kartą visoje Lietuvoje rengiamos Vokiečių kalbos dienos apjungs įvairius vokiečių kalbos mylėtojus: darželius, mokyklas, universitetus, bibliotekas, teatrus, verslininkus ir privačias iniciatyvas.

Pagrindiniai renginiai Lietuvoje ir mūsų gimnazijoje vyks 2016 m. spalio 20 d. (ketvirtadienį). Visi besidomintys vokiečių kalba maloniai kviečiami į vokiečių kalbos kabinetą.

​Vienas iš Vokiečių kalbos dienų akcentų – spalio 20 d. veiksianti informacinė palapinė Vilniuje, V. Kudirkos aikštėje, į kurią nuo 11.30 iki 14.00 val. mielai kviečiame visus, kuriuos domina galimybės, susijusios su vokiečių kalba, kuriems smalsu, ar verta mokytis vokiečių kalbos, arba kurie tiesiog eis pro šalį.

Spalio 20 d. 12 val. ir 13 val. V. Kudirkos aikštėje – iliuzionisto iš Vokietijos pasirodymai.

​Vokiečių kalbos dienų iniciatoriai: Vokietijos Federacinės Respublikos ambasada Lietuvoje, Goethe`s institutas, Centrinė užsienio švietimo sistemos valdyba (ZfA), Vokietijos akademinių mainų tarnyba (DAAD) ir Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai (AHK).

Švęskime vokiečių kalbą drauge!

Informaciniai rėmėjai: LRT televizija ir LRT.LTDaugiau informacijos apie renginius visoje Lietuvoje: www.vokiskai.lt​  www.facebook.com

Jau dešimtus metus iš eilės visi Lietuvos piliečiai kviečiami laikyti Konstitucijos egzaminą. I egzamino etapas įvyko 2016 m. rugsėjo 27 d. visoje Lietuvoje ir  mūsų gimnazijoje. Konstitucijos egzamine dalyvavo 47 mokiniai.

Mokinių išvežimas po pamokų į namus nuo rugsėjo 26 dienos:

Rugpjūčio 29 d., S. Daukanto aikštėje Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė savivaldybėms perdavė naujus geltonuosius autobusus.

Mielieji mokytojai ir švietimo darbuotojai...

Mieli gimnazistai, laukiame jūsų: