Amžius sportui ne riba

Spalio 19 d. Raguvos gimnazijoje, kuri yra projekto įgyvendinimo partneris, TAU Raguvos ir Šilų fakultetų klausytojams vyko fizinio aktyvumo renginys „Amžius sportui ne riba“. Tai Vietos veiklos grupės projektas „Sveikatos kodas – aktyvi Panevėžio rajono bendruomenė“, įgyvendinamas pagal Panevėžio rajono 2016–2023 metų vietos plėtros strategijos II prioriteto priemonę „Gyventojų aktyvumo, verslumo iniciatyvų skatinimas, krašto tradicijų puoselėjimas“ Nr. LEADER-19.2-SAVA-6.

Gimnazijos kūno kultūros mokytojai su mokiniais parengė programą, kurios metu buvo žaidžiama šaškėmis ir bilijardas, laipiojama sienele, vyko baudų mėtymas, orientacinio sporto varžybos, išbandytas rankos taiklumas smiginio varžybose.

Tokie renginiai mažina kartų atskirtį bei ugdo gebėjimą veikti kartu.

Sigitas
Žudys

kūno kultūros vyresnysis mokytojas, sportinio turizmo komandos treneris

Spalio 18 d. pradinių klasių mokiniams vyko netradicinio ugdymo diena – „Rudenėlio šventė“. Mokiniai žaidė žaidimus, dainavo dainas apie rudenį, improvizavo. Pasitelkę kūrybišką vaizduotę rudens grožį perteikė savo piešiniuose.

Raguvos gimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo Švietimo centro vykdomo projekto „Kūrybiškumo saviugda“ veikloje, kurią iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

2018 metų rugsėjis ir spalio mėnesio pirmosios dienos gimnazijoje buvo pilnos šurmulio – laukė atsakingas pasiruošimas Tarptautinei mokytojų dienai. O ir 2018-ieji metai nepaprasti: Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis, 160 metų Vincui Kudirkai...

Spalio 5 d. gimnazijoje buvo surengta „Mokinių  savivaldos diena“. Mokytojams nereikėjo vesti pamokų, juos pavadavo gimnazijos abiturientai. Šią dieną mokiniai galėjo patirti, ką reiškia būti mokytoju.

Rugsėjo devynioliktosios nekantriai laukė beveik ketvirtadalis Raguvos gimnazijos mokinių, nes šią dieną prasidėjo mūsų mokyklos mokytojų organizuota trijų dienų išvyka į Rygos, Stokholmo ir Jūrmalos miestus.