Susitikimas su rašytoja Ula Šimulynaite

Lilija
Pleškienė

Klasių veiklos kuratorė

5 ir 6 klasės sausio 24 d. dalyvavo teatro „Žalia varna” interaktyviame spektaklyje pagal Ryčio Daukanto knygą „Jonas Basanavičius – barzdota varna“. Aktorė Aurelija Čeredaitė pakvietė vaikus tapti aktoriais, šie gana noriai sutiko: vaidino visi penktokai ir dalis šeštokų.

Šiandien, sausio 23 dieną, mūsų  gimnaziją aplankė projekto „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“ lektorius Matas Geležauskas, lietuvių – anglų kalbų knygų vertėjas. Projekto lektorius, atnešęs  pasitikėjimo pliūpsnį, skatino ieškoti pozityvumo.

48-ąįį kartą Pasaulinė pašto sąjunga ir Lietuvos paštas kvietė Lietuvos mokinius dalyvauti tarptautiniame jaunimo epistolinio rašinio konkurse. Šiemet viso pasaulio mokiniai buvo kviečiami atsakyti sau...

Sausio 16 d. trečiokams anglų k. pamokėlę vedė Smiltės mama Dovilė. Tos pamokos mokiniai labai laukė, nes žinojo, kad bus naudojama  programėlė „Kahoot“. Sužinojus, kaip reikia prisijungti ir dirbti su šia programėle, tarp trečiokų užvirė inirtinga kova.

Paskutinę mokslų dieną 2018-aisiais I g ir II g klasės lankėsi Lietuvos Respublikos Seime. Po įdomios ir naudingos ekskursijos pasižvalgėme ir po sostinės senamiestį.