Raguvos gimnazijos administracijos sveikinimas mokytojams

Mielas Mokytojau...

Ieškome psichologo ir socialinio darbuotojo laisvoms darbo vietoms užimti Raguvos gimnazijoje:

Pirmą kartą visoje Lietuvoje rengiamos Vokiečių kalbos dienos apjungs įvairius vokiečių kalbos mylėtojus: darželius, mokyklas, universitetus, bibliotekas, teatrus, verslininkus ir privačias iniciatyvas.

Jau dešimtus metus iš eilės visi Lietuvos piliečiai kviečiami laikyti Konstitucijos egzaminą. I egzamino etapas įvyko 2016 m. rugsėjo 27 d. visoje Lietuvoje ir  mūsų gimnazijoje. Konstitucijos egzamine dalyvavo 47 mokiniai.

Mokinių išvežimas po pamokų į namus nuo rugsėjo 26 dienos:

Rugpjūčio 29 d., S. Daukanto aikštėje Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė savivaldybėms perdavė naujus geltonuosius autobusus.