Kviečiame į tradicinį Kaziuko kermošių

DĖMESIO KAZIUKAS.docx

Tapo tradicija, kad įpusėjus mokslo metams, gimnazijos socialinė pedagogė analizuoja gimnazijos socialinę statistiką. Kaip ir ankstesniais metais, taip ir šiemet, buvo suskaičiuoti į mokyklą vežami mokiniai, mokinių šeimos...

Pranešimas apie Panevėžio r. Raguvos lopšelio-darželio „Skruzdėliukas“ ir Panevėžio r. Raguvos gimnazijos reorganizavimo sąlygų aprašo parengimą

Gruodžio 20-ą dieną, 17 val.  vyks Kalėdinis karnavalas. Tema – „Laiko mašina"! Antrame aukšte Jūsų laiškelių ir atvirukų laukia Kalėdinis paštas. Kviečiame dalyvauti.

Raguvos gimnazijos  biblioteka jau devintą kartą dalyvauja akcijoje „Knygų Kalėdos“, kurią inicijavo ir toliau globoja Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Šių metų akcija po visą Lietuvą skleidžia žinią – dovanokime knygas bibliotekoms ir Vaikų dienos centrams, o vieni kitiems džiaugsmą ir šilumą.