Renginiai

Paskutinis skambutis kompiuterio ar telefono ekrane

Tradicinio „Paskutinio skambučio“ laukia tikriausiai kiekvienas moksleivis. Ta diena kitokia: dvyliktokams ji – paskutinė oficiali mokslų diena, abiturientų tėvams, globėjams – diena, primenanti, kad jų vaikai jau suaugo, vienuoliktokams – paliekamo testamento gavimo ir įpareigojimo šventę organizuoti sklandžiai diena.

Anot Švietimo, mokslo ir sporto ministro Algirdo Monkevičiaus, „šie mokslo metai buvo kitokie. Vieni tai priėmė kaip įdomų, novatorišką ir gal net smagų potyrį, kitiems tai buvo daugiau pasiruošimo pareikalavęs įvykis“. Išties dėl „pandeminės“ situacijos vos nepraradome tradicinės šventės, tačiau nėra padėties be išeities. Mes, vienuoliktokai, kuriems ir priklauso organizuoti šią, visų laukiamą šventę, nusprendėme Paskutinį skambutį vesti facebook pagalba, transliuojant tiesiogiai. Jaudulio buvo daug – nuo pat renginio planavimo pradžios iki pabaigos. Jaudinosi ir klasės vadovė Jolanta Kairytė. Patyrėme ne tik daug pasiruošimo reikalaujančio, neramaus, bet ir smagaus laiko. Džiaugiamės, kad mums pavyko facebook live, kad palaikė visa mokyklos bendruomenė, kad transliaciją galėjo stebėti ir kitose šalyse gyvenantys dvyliktokų artimieji.

Iki kitų, gyvų ar virtualių, susitikimų!

Su linkėjimais sėkmingų egzaminų dvyliktokams organizatorių vardu

IIIg klasės  mokinė Fausta Egidija Kanoverskytė

 

 
Ankstesnės naujienos


Gegužės 15 d. gimnazija šiemet nešurmuliavo. Tylu buvo ir kieme. Gimnazijos dienos planuotam renginiui ruoštasi kitaip: vesti nuotoliniai užsiėmimai, iš anksto siųstos darbų nuotraukos ir sveikinimai. Šiai dienai kurtas filmukas. Gimnazijos darbuotojai ir 1–IVg klasių mokiniai...

Gegužės 8 d. visoje Lietuvoje vyko „Europos egzaminas“, skirtas Europos dienai paminėti, kuriame dalyvavo ir  Raguvos gimnazistai – iš viso 9 dalyviai. Vienuoliktą kartą vykusiame „Europos egzamine” dalyvaujantys turėjo atsakyti į 10 pateiktų internetu klausimų ir pasitikrinti...

2020 m. balandžio 23–29 d. – Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė. Nors viešąjį visuomenės gyvenimą visame pasaulyje pakoregavo kova su koronavirusu, apribojimus patyrė ir  bibliotekos, bet  nors ir kitokia, tačiau ši savaitė  įsimintinesnė.

Šių metų Velykos – kitokios nei įprastai. Jas visi šventė gerokai mažesniame šeimos rate.Tačiau tai netrukdė švęsti linksmai ir šventinė nuotaika vis tiek aplankė mūsų visų namus. Dar prieš šventę 3 klasės mokiniams ir jų šeimos nariams mokytoja Sandra Vaičiulienė paskelbė konkursą...

Klasės valandėlės gali būti visai kitokios, kai jas veda mokinių tėveliai. Tą gali patvirtinti 6 klasės mokiniai, kuriems klasės valandėlę vedė jų klasės draugės Justinos mama Lina Petrikonienė.