Renginiai

Konkursas „Mūsų šeimos Velykos!“

Šių metų Velykos – kitokios nei įprastai. Jas visi šventė gerokai mažesniame šeimos rate.Tačiau tai netrukdė švęsti linksmai ir šventinė nuotaika vis tiek aplankė mūsų visų namus.

Dar prieš šventę 3 klasės mokiniams ir jų šeimos nariams mokytoja Sandra Vaičiulienė paskelbė konkursą ,,Mūsų šeimos Velykos!“ Negalėdami linksmintis drauge, nusprendėme pasirungti nuotoliniu būdų. Labai smalsu buvo suskaičiuoti, kiek trečiokų šeimos numargino margučių. Skaičiai nustebino – keturiolika šeimų numargino net 483! Vieni margino tik keletą margučių, nes jų šeima nedidelė, o kitos šeimos pasiekė rekordus. Štai Domininko Kuojos šeima numargino 174 margučius. Toks kiekis vienoje pintinėje yra neįprastas vaizdelis!

Kiekvienoje šeimoje buvo išrinktas ir pats gražiausias margutis. Stebino įmantrios marginimo technikos ir raštai.

Šeimos tikrino ir margučių tvirtumą. Nugalėtoju tapo Tauro Kupčinsko brolis Miražas. Jis savo išsirinktuoju įveikė dešimt margučių. Tvirtumo paslaptis – margutis neraižytas! Antroje vietoje liko Justo Mulevičiaus sesė Rugilė. Ji sutriuškino šešis margučių, kuriuos pati, močiutės padedama, ir numargino.

Ridenimo rungtyje neprilygstamas buvo Domininkas Kuoja. Jo laimėjimas – 22 margučiai vieno žaidimo metu. Dar viena nugalėtoja – Algirdo Kaminsko sesė Greta, surinkusi 12 margučių.

Džiaugsmo, išradingumo, gražių nuotraukų netrūko visose namuose. Tad margomis savo velykinėmis akimirkomis šeimos pasidalija su visais. O sveika konkurencija konkurso metu visus privertė susimąstyti, kaip smagu yra būti drauge. 

Autorius:
Sandra
Vaičiulienė

pradinių klasių mokytoja metodininkė
Ankstesnės naujienos


Klasės valandėlės gali būti visai kitokios, kai jas veda mokinių tėveliai. Tą gali patvirtinti 6 klasės mokiniai, kuriems klasės valandėlę vedė jų klasės draugės Justinos mama Lina Petrikonienė.

Kovo 10 d. teatro menėje vyko pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurso I turas. Renginys buvo skirtas Mokyklų bendruomenių metams paminėti. Renginyje dalyvavo 28 1–4 klasių mokiniai.

Sausio ir vasario mėnesiais mūsų gimnazijos pradinių klasių mokinai dalyvavo Panevėžio r. pradinių klasių mokinių konkurse ,,Jaunasis kūrėjas“ , kuris skirtas Mokyklų bendruomenių metams paminėti. Konkursą organizavo Panevėžio rajono savivaldybės administracijos...

Lietuvių kalbos dienos skiriamos tam, kad atkreipume dėmesį į valstybinės kalbos svarbą, norėtume rūpintis savo šnekamąja ir rašomąja kalba. Jos vykdomos tarp dviejų valstybingumo švenčių, tai puiki galimybė kiekvienam pašvęsti atliekant kad ir mažą, bet reikšmingą darbą...

Kovo 9 d. Panevėžio m. savivaldybės II a. konferencijų salėje vyko Lietuvos moksleivių sąjungos Panevėžio mokinių savivaldų informavimo centro (toliau - LMS PMSIC) ataskaitinis mokinių savivaldų forumas (toliau - MSF).