Sveikiname naujai išrinktą prezidentą ir jo pavaduotoją

Nuo sausio 7 d. gimnazijos mokinių parlamento prezidento pareigas eiti išrinktas II g klasės mokinys Paulius Vaičiulis. Jo pavaduotoja – II g klasės mokinė Ernesta Saldytė.

Sveikiname naujai išrinktą prezidentą ir jo pavaduotoją. Linkime visokeriopos sėkmės įgyvendinant rinkiminę programą.

Mokinių parlamentas

6 klasės mokiniai  Kristinos Čiplienės (Mantės mamos) buvo  pakviesti apsilankyti   Respublikinėje Panevėžio ligoninėje. Kelionę pradėjome nuo dispečerinės,

Š. m. gruodžio 7 d. Vilniuje, Karaliaus Mindaugo pagrindinėje mokykloje, vyko 2018 m. Lietuvos mokinių turizmo technikos čempionato nugalėtojų ir prizininkų pagerbimo šventė. Apdovanoti mokiniai ir komandos penkiose grupėse...

Gimnazijoje gruodžio 3 ir 6 dienomis vyko edukaciniai užsiėmimai, savo pobūdžiu labai skirtingi, tačiau mūsų aktyviame gyvenime aktualūs ir reikalingi. Džiugu, kad vieną iš edukacijų vedė buvęs Raguvos gimnazijos mokinys Algirdas Bardauskas.