Informacija dėl mokyklinės aprangos užsakymų priėmimo

• Raguvos gimnazijos uniformą galima užsisakyti šių metų birželio 10 d. (trečiadienį) 10:00-17:40 val. adresu Klaipėdos  g. 36, Panevėžys (parduotuvė UAB „Manovita“).
• Užsisakant mokyklinę uniformą mokamas avansas (ne mažiau kaip 15 €).
• Negalintys atvykti nurodytą dieną, mokyklinę uniformą  galės užsisakyti iki šių metų birželio 13 d..
P.S. Siekdami užtikrinti kokybišką aptarnavimą, patariame atvykti Jūsų mokyklai skirtą dieną
(taip darome Jūsų patogumui, nes kitomis dienomis aptarnaujami kitų mokyklų moksleiviai).
• Nuo 2015-06-16 iki 2015-08-29 užsakymai nepriimami.
• Šiuo laikotarpiu (nuo 2015-06-16 iki 2015-08-29) galima įsigyti tik pagamintą produkciją (jeigu bus tinkamas dydis).
• Vėliau užsakymų priėmimas atnaujinamas rugsėjo mėnesį.
• Užsisakant nestandartinio dydžio gaminį, mokamas 40% antkainis nuo pagrindinės kainos.

Kainoraštis Raguvos gimnazijai.docx

Informuojame, kad prasidėjo registracija norintiems įsigyti mokyklinę unifomą. Siekdami sklandaus darbo, siūlome iš anksto registruoti savo mokyklą norimai dienai.

Į Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados 11 klasių mokiniams pirmąjį etapą Vilniuje kviečiamas Raguvos gimnazijos mokinys Lukas Kryžauskas (mokytoja metodininkė Eglė Timofejeva)

Š. m. vasario 4 d., 16.30 val. visus mokinių tėvelius, kviečiame į Tėvų dienos renginį Raguvos gimnazijoje. 16.30 val. vyks psichologės paskaita, po jos – tėvų savo kabinetuose lauks dalykų mokytojai, klasių auklėtojai bei gimnazijos administacija.

Gimnazijos administracija

TOP 10 geriausi Raguvos gimnazijos mokiniai pagal vidurkius, 1 pusmetis, 2014–2015 m. m.

Nuo š. m. sausio 12 d. pirmadieniais ir trečiadieniais pradinių klasių mokiniai po pamokų namo bus vežami 14.05.

Gimnazijoje pradedami vykdyti projektai – „Draugauk su knyga”, „Didysis draugas, mažasis draugas”.

Gimnazijos administracija