Paskutinio skambučio šventė Raguvos gimnazijoje vyks gegužės 28 d. 12 val.

Š. m. gegužės d. organizuojama MOKYKLOS DIENA

Standartizuotuose testuose dalyvauja visų Panevėžio rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 4 klasių ir 8 klasių mokiniai. Apie standartizuotų testų vykdymą iš anksto informuojame mokinius, jų tėvus (globėjus, rūpintojus) ir mokytojus.

Gerbiami Raguvos gimnazijos bendruomenės nariai,

Visus, norinčius prisidėti prie gimnazijos gerovės 2% fizinių asmenų pajamų mokesčiu, informuojame, kad tai galite padaryti Valstybinės mokesčių inspekcijos tinklalapyje: http://deklaravimas.vmi.lt Juridinio asmens kodas: 190398245. Paramos gavėjo pavadinimas: Panevėžio rajono Raguvos gimnazija. Buveinės adresas: Laisvės g. 24, Raguva, Panevėžio rajonas.

Prašymas pervesti 2% pajamų mokesčio turi būti pateiktas iki 2015 metų gegužės 1 dienos.

Pagarbiai, gimnazijos administracija

Panevėžio r. švietimo centras organizavo metodinės medžiagos konkursą „Tarpdalykinė integracija“. Daugiausiai darbų konkursui pateikė ir pagrindinį prizą laimėjo Raguvos gimnazija.

Su kovo 8-ąja, Mielosios moterys, visados būkite skambiausia ir švelniausia akordo nata.