Pranešimai

Dėl ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2020 m. kovo 16 d. įsakymu Nr. V-372 patvirtintomis Rekomendacijomis dėl ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu, nuo 2020 m. kovo 30 d. ugdymo procesas bus organizuojamas nuotoliniu būdu iki bus atnaujintas įprastas ugdymo procesas.

Jei iškilo klausimų, neaiškumų prisijungiant ar naudojantis elektroniniu dienynu TAMO prašome kreiptis į informacinių technologijų mokytoją Dianą Grigaliūnienę TAMO žinutėmis arba el. p. raguvos.gimnazija@gmail.com

Iškilus klausimams Raguvos gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui – tel. nr. 864585054, el. p. inga.kanisauske@gmail.com

Autorius:
Inga
Kanišauskė

Direktorės pavaduotoja ugdymui
Ankstesnės naujienos


Kovo 2 dieną, gimnazijos 5–6 klasių mokiniai, dalyvavo edukacinėje kūrybinėje bendradarbiavimo įgūdžių dirbtuvėje ,,Statybų slėnis“, kuri finansuojama iš Kultūros paso.

Buvusi Raguvos gimnazijs mokytoja, pensininkė Elena Slučkienė nuoširdžiausiai dėkoja gimnazijos mokiniams Laurynui Danilai IV kl. ir Arminui Danilai 8 kl. už savanorišką iniciatyvą sutvarkyti audros nuvestą medį mokytojos teritorijoje.

Kovo 4 d. 12.00 val.  Raguvos miestelio Šv. Florijono aišktėje vyks Kaziuko kermošius!

Tapo tradicija, kad įpusėjus mokslo metams, gimnazijos socialinė pedagogė analizuoja gimnazijos socialinę statistiką. Kaip ir ankstesniais metais, taip ir šiemet, buvo suskaičiuoti į mokyklą vežami mokiniai, mokinių šeimos...