Renginiai

Raguvos gimnazistai – Lietuvos čempionai

Š. m. gruodžio 5 d. Vilniuje, Karaliaus Mindaugo pagrindinės mokyklos aktų salėje vyko 2014 m. Lietuvos mokinių turizmo technikos čempionato nugalėtojų ir prizininkų pagerbimo šventė. Apdovanoti mokiniai penkiose grupėse (pėsčiųjų turizmo technikos vaikų, jaunučių ir jaunių ir kalnų turizmo jaunučių ir jaunių) ketveriose įskaitinėse varžybose surinkę daugiausia taškų. Tarp jų Raguvos gimnazijos vaikų komanda (Gerda Vanagaitė, Jokūbas Šibirkštis, Karolina Januškaitė, Jurgita Šeštokaitė, Karolina Raščiūtė, Vilius Raščius), tapusi nugalėtoja pėsčiųjų turizmo grupėje ir jaunučių komanda (Modestas Petrauskas, Benas Karpavičius, Justas Šibirkštis, Gabija Kizytė, Gerda Vanagaitė, Jokūbas Šibirkštis), iškovojusi antrą vietą kalnų turizmo grupėje. Po šventės mokiniai aplankė Valdovų rūmus, apžiūrėjo kalėdinę Vilniaus eglę.
Gruodžio 6 d. Kaune, VDU sporto centre vyko baigiamasis 2014 m. Lietuvos keliautojų sporto daugiakovės čempionato etapas - XXXVIII kalnų turistinės technikos varžybos Antanui Babiežai atminti. Varžybose dalyvavo 6 jaunių ir 5 jaunučių komandos iš Vilniaus, Kaišiadorių, Elektrėnų, Panevėžio, Jonavos, Klaipėdos ir Raguvos gimnazijos. Tiek jauniams, tiek jaunučiams reikėjo įveikti dvi trasas. Raguvos gimnazijos jaunučių pirmoji komanda užtikrintai nugalėjo visus savo varžovus abejose trasose ir iškovojo pirmą vietą ne tik šiose varžybose, bet ir bendroje čempionato įskaitoje. Antroji komanda, kurią sudarė vien Lietuvos mokinių čempionai vaikų grupėje, iškovojo šiose varžybose trečią vietą.
Pasibaigus varžyboms buvo apdovanoti 2014 m. Lietuvos keliautojų sporto daugiakovės čempionato nugalėtojai ir prizininkai. Jaunučių grupėje Raguvos gimnazijos komanda (Modestas Petrauskas, Benas Karpavičius, Justas Šibirkštis, Gabija Kizytė, Jokūbas Šibirkštis) ketvirtus metus iš eilės tapo čempione. Antrąją vietą iškovojo Panevėžio moksleivių namų komanda „Klajūnas“, o trečioje vietoje liko Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro komanda. Jaunių grupėje nugalėjo jaunimo turistų klubas „Vilniaus žygūnas“.  

 
Kūno kultūros vyresnysis mokytojas Sigitas Žudys

 
Ankstesnės naujienos


Siekiant atkreipti mokinių dėmesį į AIDS ligą, skatinant jaunuolius tapti tolerantiškesniais sergantiesiems bei norint juos supažindinti su šios ligos užsikrėtimo galimybėmis gruodžio 4 – ją dieną Raguvos gimnazijoje buvo minima tarptautinė AIDS diena.