Abiturientams nuskambėjo paskutinis skambutis

Raguvos gimnazijos abiturientams gegužės 28 diena atminty išliks ilgai. Tą dieną jie mokykliniu autobusu susiorganizavo paskutinę ekskursiją į mokyklą, tą dieną jiems nuskambėjo paskutinis skambutis. Obelų žiedų taku mušant būgnams į salę juos iškilmingai įvedė pirmokai ir davė labai gerų patarimų apie laukiantį gyvenimą už mokyklos sienų.

Sveikinimo kalbas sakė Panevėžio rajono meras P. Žagunis, Raguvos seniūnas J. Skorulskis, gimnazijos direktorė A. Sakalauskienė, direktorės pavaduotoja ugdymui A. Petrauskienė, tėvų atstovė – Raguvos bendruomenės pirmininkė L. Kepalinskienė. Tėvų švietimo studijos narės, tėvelius drąsinusios daina, priminė apie visiems rūpimą klausimą ,,Kas bus?“ Buvo prisiminta klasės istorija, svarbiausios dvyliktokų veiklos mokykloje.

Vienuoliktokai jautriai išlydėjo abiturientus, matyt, jau supratę, kokia atsakomybė laukia jų po metų.

Renginio organizatoriai vienuoliktokai ir jų klasės vadovė Violeta Žudienė

Gegužės 19 dieną priėmę kvietimą vykome pas artimiausius kaimynus į Anykščių rajono Traupio pagrindinę mokyklą. Trečiokas Arminas Danila ir pirmokas Miražas Kupčinskas dalyvavo gamtos konkurse.  Nors pirmų vietų vaikams laimėti nepavyko, dovanų sielai teko daug.

Niekam nepaslaptis, kad maži vaikai nori turėti draugų vyresnėse klasėse, tačiau jų susirasti ne visiems pasiseka, nes stinga bendravimo įgūdžių, pasitikėjimo savimi, drąsos. Tačiau keletui pradinių klasių mokinių tai padaryti pavyko.

Gegužės 15 dieną Raguvos gimnazijoje buvo švenčiama „Šeimos diena“. Šiais metais didelis dėmesys skiriamas vyresnių ir jausnesnių kartų bendravimui, bendradarbiavimui, tarpusavio supratimui.

Š. m. gegužės 15 d. prie Zelvos ežero (Elektrėnų savivaldybė) vyko Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės turizmo varžybos. Šiose varžybose Panevėžio rajonui atstovavo Raguvos gimnazijos vaikinų ir merginų komandos.

Raguvos gimnazijoje sausio – balandžio mėnesiais buvo vykdomas 1–4 klasių skaitymo skatinimo projektas „Draugauk su knyga“. Projektą vykdė direktorės pavaduotoja, spec.pedagogė A. Petrauskienė ir bibliotekininkė D. Karaliūnienė.