Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas informuoja

Ankstyvoji intervencija yra apibrėžiama kaip socialinių pedagoginių bei psichologinių  pagalbos priemonių taikymas vaikams, po to, kai yra nustatoma ar sužinoma, jog jie vartoja psichoaktyviąsias medžiagas, siekiant paskatinti jų nevartoti.

Skaityti plačiau

Prašome  perduoti informaciją mokytojams, klasių, grupių auklėtojams, kad kuo daugiau tėvų susipažintų su kvietimu ir išnaudotų galimybę patekti į renkamą grupę. Registruotis telefonu 8 (45) 460264, 8 616 46426 iki rugsėjo mėn. 21 d. Išsamesnė informacija prisegtuke.

Projekto „Kompiuteriukai vaikams“ iniciatyva pasiekė ir mūsų gimnazijos penktokus. Visi penktos klasės mokiniai gavo Microbit kompiuteriuką ir pakvietimą kartu pasimokyti algoritmų, logikos, kūrybiškumo, programavimo ir kitų šaunių dalykų.