Pranešimai

5 kl. Dominykas Kubilius – Lietuvos Mokslo-Lab anglų kalbos olimpiados TOP geriausiųjų reitinge!

10 penktokų pirmą kartą dalyvavo Mokslo-Lab anglų kalbos olimpiadoje.

Mokslo-Lab tai moderni, kartą per metus pasitaikanti galimybė penktokams išbandyti savo jėgas ir pasitikrinti žinias bei varžytis su visos Lietuvos bendraamžiais. Olimpiados užduotys atliekamos internetu.

Kovo mėnesį mokiniai dalyvavo I etape ir visi pateko į finalą, nes surinko daugiau nei 35 % taškų. Finalas vyko gegužės 12 d. Geriausiai jame užduotis atliko Dominykas Kubilius (surinko 100 % taškų), Pijus Augustas Kanoverskis (surinko 93 % taškų), Dangė Kupčinskaitė (surinko 87 % taškų). Dominykas Kubilius pateko į Top geriausių reitingą, užėmė II vietą iš visų olimpiadoje dalyvavusių Lietuvos penktokų.

 Smagu, kad olimpiadose galima dalyvauti ir nuotoliniu būdu. Šaunuoliai, penktokai!!!

Autorius:
Dovilė
Balinš

vyresnioji anglų kalbos mokytoja
Ankstesnės naujienos


Piešinio autorė Lilija Pleškienė

Informacija apie priėmimą į gimnaziją...

Nemokamą maitinimą gaunantiems mokiniams sauso maisto davinys bus pristatomas kas dvi savaites. Kilus klausimams skambinti gimnazijos administracijai.

Administracija

Pagrindinė privaloma bendravimo ir bendradarbiavimo aplinka yra TAMO elektroninis dienynas...

Nuo 2020 m. kovo 30 d. ugdymo procesas bus organizuojamas nuotoliniu būdu iki bus atnaujintas įprastas ugdymo procesas...