Baigiamasis konkurso „Sveikatos akademija“ renginys

Panevėžio r. Raguvos gimnazija, kaip ir dar aštuonios rajono mokyklos dalyvavo Panevėžio r. pedagoginės – psichologinės tarnybos organizuojamame konkurse „Sveikatos akademija“. Mokiniai, iš trijų amžiaus grupių, pateikė darbus konkursui, o sausio 8 dieną vyko į Panevėžį, kur kino centre „Garsas“ vyko baigiamasis konkurso renginys. Renginio organizatoriai pasidžiaugė darbų gausa.

Nors pradinių klasių mokinių amžiaus grupėje, Raguvos gimnazija liko be apdovanojimo, visgi, pasisekė vyresnių klasių mokinėms. Vienintelę prizinę vietą 5–8 klasių mokinių tarpe laimėjo mūsų mokyklos 6 klasės mokinė Ernesta Saldytė, kuri konkursui pateikė prevencinį laikraštuką apie žalingus įpročius. 9–10 klasių mokinių tarpe taip pat vienintelę prizinę vietą užėmė 9 klasės mokinė Karolina Bartoševičiūtė. Ji kūrė stendą „Būk budrus“. Mergaitės dovanų gavo po šakotį, padėką už dalyvavimą renginyje.

Visiems mokiniams, kurie atvyko į kino centrą ,,Garsas“ buvo rodomas animacinis filmas „Aukso žirgas“, kurį režisavo lietuvių režisierius.

Socialinė pedagogė Giedrė Šuminskaitė

2014 m. metų finalas – kalėdinis visų laukiamas karnavalas.Tradicinis, bet ir šiek tiek kitoks.

Š. m. gruodžio 5 d. Vilniuje, Karaliaus Mindaugo pagrindinės mokyklos aktų salėje vyko 2014 m. Lietuvos mokinių turizmo technikos čempionato nugalėtojų ir prizininkų pagerbimo šventė.

Siekiant atkreipti mokinių dėmesį į AIDS ligą, skatinant jaunuolius tapti tolerantiškesniais sergantiesiems bei norint juos supažindinti su šios ligos užsikrėtimo galimybėmis gruodžio 4 – ją dieną Raguvos gimnazijoje buvo minima tarptautinė AIDS diena.