Renginiai

Dar vienas Andrėjos laimėjimas

Praėjusį savaitgalį, birželio 13 d., pasibaigė didelį populiarumą išlaikantis tarptautinis vokalistų konkursas „Muzikos talentų lyga 2020“. Šiame konkurse trečią kartą dalyvavo ir trečią kartą I laipsnio diplomu apdovanota (pop kategorija 15 metų) Raguvos gimnazijos mokinė Andrėja Arzimanova (vadovė Ingrida Bučinskienė).

Dėl pandemijos konkursas vyko kiek kitokiu formatu. Konkursiniai pasirodymai buvo nufilmuoti per dvi dienas – birželio 6 ir 7 d. Visi įrašai įkelti į portalą komisijos ir žiūrovų balsavimui. Užsienio šalių atlikėjai konkurse dalyvavo nuotoliniu būdu. Tarptautinė vertinimo komisija, kurią sudaro dainininkai, aktoriai, vokalo pedagogai ir muzikos prodiuseriai, dalyvių pasirodymus taip pat vertino nuotoliniu būdu.

Birželio 13 d. buvo filmuojami „Muzikos talentų lygos“ Grand prix rinkimai ir laureatų koncertas, kurį rudenį transliuos LRT televizija.

Nuoširdžiai dėkojame organizatoriams Astai Bagdonavičienei ir Romui Bubneliui už ypač profesionaliai organizuojamą konkursą, į kurį vis norisi grįžti...

 

Autorius:
Ingrida
Bučinskienė

Muzikos mokytoja metodininkė
Ankstesnės naujienos


Tradicinio „Paskutinio skambučio“ laukia tikriausiai kiekvienas moksleivis. Ta diena kitokia: dvyliktokams ji – paskutinė oficiali mokslų diena, abiturientų tėvams, globėjams – diena, primenanti, kad jų vaikai jau suaugo, vienuoliktokams...

Gegužės 15 d. gimnazija šiemet nešurmuliavo. Tylu buvo ir kieme. Gimnazijos dienos planuotam renginiui ruoštasi kitaip: vesti nuotoliniai užsiėmimai, iš anksto siųstos darbų nuotraukos ir sveikinimai. Šiai dienai kurtas filmukas. Gimnazijos darbuotojai ir 1–IVg klasių mokiniai...

Gegužės 8 d. visoje Lietuvoje vyko „Europos egzaminas“, skirtas Europos dienai paminėti, kuriame dalyvavo ir  Raguvos gimnazistai – iš viso 9 dalyviai. Vienuoliktą kartą vykusiame „Europos egzamine” dalyvaujantys turėjo atsakyti į 10 pateiktų internetu klausimų ir pasitikrinti...

2020 m. balandžio 23–29 d. – Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė. Nors viešąjį visuomenės gyvenimą visame pasaulyje pakoregavo kova su koronavirusu, apribojimus patyrė ir  bibliotekos, bet  nors ir kitokia, tačiau ši savaitė  įsimintinesnė.

Šių metų Velykos – kitokios nei įprastai. Jas visi šventė gerokai mažesniame šeimos rate.Tačiau tai netrukdė švęsti linksmai ir šventinė nuotaika vis tiek aplankė mūsų visų namus. Dar prieš šventę 3 klasės mokiniams ir jų šeimos nariams mokytoja Sandra Vaičiulienė paskelbė konkursą...