„Atmintis gyva, nes liudija“

Sausio 13 d. gimnazjoje vyko akcija, skirta kruvinosios Sausio 13-osios nakties įvykiams prisiminti. Per pirmąją pamoką dalykų mokytojai su mokiniais kabinetuose uždegė atminimo žvakeles, dalinosi prisiminimais, žiūrėjo dokumentinius filmus, vartė to meto pageltusius laikraščius, klausėsi patriotinių dainų. I a. vestibiulyje buvo parengtas stendas žuvusiųjų atminimui, degė žvakės. Atrodė, kad tą dieną Jie buvo čia, mūsų erdvėje, kartu su mumis.

Visi Jie – jau amžini, amžiams mūsų tautos atminty.

Neformaliojo vaikų švietimo organizatorė Vitalija Blebaitė

Panevėžio r. Raguvos gimnazija, kaip ir dar aštuonios rajono mokyklos dalyvavo Panevėžio r. pedagoginės – psichologinės tarnybos organizuojamame konkurse „Sveikatos akademija“.

2014 m. metų finalas – kalėdinis visų laukiamas karnavalas.Tradicinis, bet ir šiek tiek kitoks.

Š. m. gruodžio 5 d. Vilniuje, Karaliaus Mindaugo pagrindinės mokyklos aktų salėje vyko 2014 m. Lietuvos mokinių turizmo technikos čempionato nugalėtojų ir prizininkų pagerbimo šventė.

Siekiant atkreipti mokinių dėmesį į AIDS ligą, skatinant jaunuolius tapti tolerantiškesniais sergantiesiems bei norint juos supažindinti su šios ligos užsikrėtimo galimybėmis gruodžio 4 – ją dieną Raguvos gimnazijoje buvo minima tarptautinė AIDS diena.