Renginiai

Tarptautinės sportinio turizmo varžybos „RYGOS TAURĖ 2015“

Š. m. vasario 19-21 d. Rygoje vyko tarptautinės sportinio turizmo varžybos „Rygos taurė 2015“, kuriose dalyvavo Lietuvos jaunių, jaunučių ir vaikų rinktinės. Šioms rinktinėms atstovavo 5 Raguvos gimnazijos mokiniai. Modestas Petrauskas, du mokiniai iš Šiaulių ir vienas iš Vilniaus sudarė jaunių komandą, Gabija Kizytė ir trys mokiniai iš Panevėžio - jaunučių komandą, Gerda Vanagaitė, Jurgita Šeštokaitė, Jokūbas Šibirkštis ir vienas mokinys iš Panevėžio - vaikų komandą.

Geriausiai varžybose sekėsi jaunučių komandai, kuri nugalėjo visus varžovus ir iškovojo pirmą vietą. Jaunių komanda iškovojo trečią vietą, o vaikų komanda liko ketvirta. Asmeninėje įskaitoje Gabija Kizytė iškovojo antrą vietą.

Kūno kultūros vyresnysis mokytojas Sigitas Žudys

Ankstesnės naujienos

Š. m. vasario 14-15 d. Kėdainių rajono Akademijos gimnazijos sporto salėje vyko Tarptautinės turizmo technikos varžybos „Akademija 2015“.

Vasario 16-osios proga mokiniai iš anksto pasipuošė erdves. Vyresnieji trispalvėmis tulpėmis ir baltais karpiniais (saulutėmis, kryžiais, puodynėmis, paukšteliais, verpstėmis, skarelėmis) padabino langus.

Sausio 29 d. mokyklos Teatro menėje vyko tradicinis 5–12 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas. Klasėms atstovavo drąsiausi, ištvermingiausi, atsakingiausi, nes kalbėti prieš auditoriją nėra lengva.

Tėvų švietimo studija sulaukė gražaus mamos atsiliepimo – laiško. Noriai juo dalinamės su visais, nes manome, kad daugelį mamų, net nebuvusių renginyje, kartais užplūsta panašios mintys.

Sausio 13 d. gimnazjoje vyko akcija, skirta kruvinosios Sausio 13-osios nakties įvykiams prisiminti. Per pirmąją pamoką dalykų mokytojai su mokiniais kabinetuose uždegė atminimo žvakeles, dalinosi prisiminimais.