Tarptautinės turizmo technikos varžybos uždarose patalpose „Akademija 2015“

Š. m. vasario 14-15 d. Kėdainių rajono Akademijos gimnazijos sporto salėje vyko Tarptautinės turizmo technikos varžybos „Akademija 2015“. Šios varžybos – 2015 m. Lietuvos keliautojų sporto daugiakovės čempionato ir Lietuvos mokinių turizmo technikos varžybų čempionato I etapas. Varžybose dalyvavo 13 jaunių, 8 jaunučių ir 7 vaikų komandos iš Vilniaus, Kaišiadorių, Biržų, Šiaulių, Jonavos, Kėdainių, Panevėžio, Panevėžio r. ir Latvijos. Panevėžio rajonui atstovavo jaunių ir jaunučių Raguvos gimnazijos  komandos. 2014 m. Lietuvos kalnų kelionių čempionai jaunučių grupėje šiose varžybose jau startavo jaunių grupėje, o Lietuvos mokinių turizmo technikos čempionato nugalėtojai vaikų grupėje varžėsi su jaunučiais. Ir nors tai buvo pirmosios varžybos vyresnėse grupėse, abi komandos pasirodė sėkmingai. Jaunučių komanda (Justas Šibirkštis, Jokūbas Šibirkštis, Gerda Vanagaitė, Jurgita Šeštokaitė) nusileidusi tik varžybų šeimininkams, Akademijos gimnazijos komandai, iškovojo antrą vietą, o jauniai (Modestas Petrauskas, Gabija Kizytė, Benas Karpavičius, Tautvydas Raščius) liko trečioje vietoje. Šioje grupėje nugalėjo BJC JUNDA / REMOSS komanda iš Latvijos.
Asmeninėse varžybose jaunių grupėje M. Petrauskas iškovojo III vietą, jaunučių grupėje  G. Kizytė – II vietą, J. Šibirkštis – III vietą G. Vanagaitė – IV vietą.

Kūno kultūros vyresnysis mokytojas Sigitas Žudys

Vasario 16-osios proga mokiniai iš anksto pasipuošė erdves. Vyresnieji trispalvėmis tulpėmis ir baltais karpiniais (saulutėmis, kryžiais, puodynėmis, paukšteliais, verpstėmis, skarelėmis) padabino langus.

Sausio 29 d. mokyklos Teatro menėje vyko tradicinis 5–12 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas. Klasėms atstovavo drąsiausi, ištvermingiausi, atsakingiausi, nes kalbėti prieš auditoriją nėra lengva.

Tėvų švietimo studija sulaukė gražaus mamos atsiliepimo – laiško. Noriai juo dalinamės su visais, nes manome, kad daugelį mamų, net nebuvusių renginyje, kartais užplūsta panašios mintys.

Sausio 13 d. gimnazjoje vyko akcija, skirta kruvinosios Sausio 13-osios nakties įvykiams prisiminti. Per pirmąją pamoką dalykų mokytojai su mokiniais kabinetuose uždegė atminimo žvakeles, dalinosi prisiminimais.

Panevėžio r. Raguvos gimnazija, kaip ir dar aštuonios rajono mokyklos dalyvavo Panevėžio r. pedagoginės – psichologinės tarnybos organizuojamame konkurse „Sveikatos akademija“.